[ad] Empty ad slot (#6)!

Оплата

Оплата

  В інтернет магазині КомпіК Ви можете сплатити замовлення наступними способами:
1.   Готівковий розрахунок. Найпоширеніший спосіб оплати. При доставці кур’єр передає вам всі необхідні документи, а саме: гарантійний талон і т.д.. Вартість товару може бути змінена в гривнях, залежно від курсу долара, на момент повного розрахунку. Завдаток не є фіксацією ціни на товар, для її фіксації потрібно сплатити повну вартість товару. Увага: оплату готівковими грошима можна робити в будь-якому місті та населеному пункті України. У Вас є можливість забрати товар в офісі кур’єрської служби Автолюкс без предоплати. В цьому випадку, Ви додатково оплачуєте від 2% до 6,5% від всієї вартості товару, в залежності від його габаритів. Цей процент включає в себе вартість доставки, страхування та передачу грошей назад нам.
*В деяких випадках менеджер може попросити зробити передоплату товару. Передоплата є свого роду гарантією того, що Ви прийдете за своєю посилкою, і нам не доведеться сплачувати порожнє перевезення товару з Києва у Ваше місто і назад. Спасибі за розуміння!

2.   Безготівковий розрахунок. Для юридичних осіб (з урахуванням ПДВ):
Після прийому замовлення ми виставимо Вам рахунок для сплати. Потім кур’єр разом з товаром доставляє усі необхідні документи (оригінал рахунку, товарна і податкова накладні, товарний чек, гарантійний талон). Курс: б/г: 1у.о. = 8.70 грн. Для приватних покупців (без ПДВ): Після прийому замовлення ми надамо рахунок, який ви зможете сплатити у відділенні будь-якого банку (при цьому Вам доведеться сплатити послуги банку з переказу грошових коштів). Курс: б/г без ПДВ: 1у.о. = 8.70 грн. Зверніть увагу: Наш розрахунковий рахунок. Рекомендуємо наші рахунки сплачувати через відділення даного банку.

3.   Кредит.

4.   WebMoney Transfer.

Замовлення можуть бути сплачені за допомогою системи WebMoney Transfer. Поточний курс прийому титульних знаків WMZ приведений у верхній частині сторінок нашого інтернет-магазину. Величезне прохання погоджувати оплату інтернет-грошима з нашими менеджерами. Або використовувати електронний сервіс оплати на нашому сайті. Зверніть увагу: Клієнти з м. Києва можуть користуватися такою послугою, як код протекції. Вводьте при оплаті код протекції, скажімо, на термін в один день. Якщо протягом одного дня товар Вам не був доставлений, то Ваші гроші автоматично повернуться у Ваш гаманець. Якщо ж товар був благополучно доставлений і перевірений Вами, тільки після цього Ви говорите кур’єру код протекції. Менеджер вводить код протекції, і грошенята переходять вже до нас. Таким чином, ви ще раз страхуєте свої гроші.
6.   Платіжними картками.  Ви маєте нагоду сплатити товар будь-якою електронною карткою. Також можна скористатися електронною системою проплати Portmone.com

7.  Portmone.com – система експрес-платежів.
Сервіс Portmone.com доступний через електронну корзину у нас на сайті. До оплати приймаються міжнародні платіжні картки Visa, Visa Electron і Mastercard, випущені будь-яким українським або міжнародним банком. Також приймаються картки класу Cirrus/Maestro випущені «РайффайзенБанк Аваль», АКБ «Надра», АБ «Укрсоцбанк», АБ «Укрінбанк».
8.   Cистема INTERKASSA – універсальний платіжний шлюз. З його допомогою покупці можуть оплачувати товари і послуги в інтернет-магазинах через платіжні системи такі як: Visa, Mastercard, Webmoney, Unikarta, LiqPay, WebCreds, MoneyMail, RBK Money, Єдиний гаманець, W1, iMoney, Liberty, Reserve, НСМЕП, Perfectmoney, Privat24, Український банк, Ощадбанк РФ, Російський банк, Wire Transfer та інші.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Хостинг для Wordpress сайтов