[ad] Empty ad slot (#6)!

Доставка

Купуючи товар в офісі, Ви страхуєте себе від можливої затримки доставки (часто, пов’язанної із ситуаціями на дорогах та певними об’єктивними факторами); зможете обрати аксесуари для придбаних товарів; а також отримати кваліфіковану консультацію. Доставка
1.   Доставка по Калуші. Вартість доставки товарів загальною вагою до 10 кг. в межах Калуша безкоштовна.

Товари загальною вагою від 10 кг доставляються до головного входу в приміщення. Підйом в квартиру:
а) при наявності ліфту в приміщенні: від 10 грн. У випадку великогабаритних товарів (наприклад, холодильник) ― від 40 грн. Всі деталі узгоджуються при покупці.
б) якщо в приміщенні немає ліфту: від 10 грн за 1 поверх, великогабаритні товари ― від 15 грн. Всі деталі узгоджуються при покупці.

Тим не менш, у нас є ряд позицій, на які діє встановлена оптова ціна. На жаль, безкоштовно доставляти такі товари ми просто не маємо можливості. Ви завжди можете заздалегідь обговорити замовлення у нашому офісі та в результаті здійснити покупку прямо на місці. Звичайно, в такому випадку, доставка не оплачується. Для власної безпеки, ми вимушені вживати деякі заходи. Дуже дорогі, дрібнооптові, оптові та “сумнівні” замовлення будуть доставлятися декількома співробітниками нашої кур’єрської служби. Всі товари, які ми продаємо, скануються по серійним номерам. У випадку крадіжки або ж зникнення, товар відразу оголосять у розшук. Слід зазначити, що кур’єрська доставка здійснюється лише на точну адресу. Для доставки замовлень кур’єрською службою діють наступні правила:

1) Оплата замовлення, а також передача товару здійснюється лише на території будівлі.
2) У випадку доставки замовлення в громадські місця (магазини, ресторани), передача товару здійснюється лише в їх офісі. У випадку доставки у житлові будівлі, передача та розрахунок можливі тільки в квартирі.
3) В обов’язки кур’єра не входить консультація з приводу технічних або ж комерційних питань, а також виконання будь-яких доручень.
4) Перевірка товару, а також розрахунок повинні бути здійснені впродовж 20 наступних хвилин після прибуття кур’єрської служби.

2. Доставка по Калуському районі. Вартість доставки товарів в межах Калуського району обговорюється при замовленні товару.

3.   Доставка в інші міста України. Доставка в межах України здійснюється за допомогою кур’єрських служб Автолюкс та Нова Пошта.
Повна вартість доставки автоматично обраховується при оформленні замовлення за допомогою замовника сайту. Сума доставки включає: переказ коштів (1% від вартості замовлення + 15 грн), страхування товару на його повну вартість, а також вартість самого перевезення товару. У разі 100% передоплати за товар, Ви оплачуєте лише вартість страхування та перевезення товару, або ж оплачуєте його самостійно, згідно з тарифом транспортної компанії. Ознайомитися з нашими тарифами на перевезення товару (які не включають переказ грошей).
Доставка ВПТ (великогабаритної побутової техніки), а також товарів, вартістю більше, ніж 6000 грн/за одиницю, здійснюється лише після 10% передоплати за товар будь-яким можливим та зручним для Вас способом. Способи оплати Щоб отримати товар в офісі перевізника, Вам необхідно:

1) Мати при собі оригінал паспорту, а також номер декларації. Його Ви отримаєте у вигляді смс-повідомлення на номер мобільного, вказаного у замовленні як Ваш контактний номер телефону.
2) Якщо доставка товару вже оформлена як накладена оплата, окрім вказаних вище документів, Вам необхідно мати при собі суму готівкових грошей, яка дорівнює сумі замовлення. Ця сума попередньо обговорюється з менеджером, або ж фіксується при замовленні.
3) При отриманні товару, обов’язково зверніть увагу на якість перевезення (цілісність упаковки та скотчу). Якщо зовнішній вигляд товару Вас не влаштовує, Ви маєте повне право оформити акт невідповідності зі співробітником нашої кур’єрської служби.
4) Якщо Ви не зможете отримати товар особисто та вчасно, за Вас це може зробити довірена особа. Ця людина повинна мати при собі свій та Ваш паспорт. Якщо Ви не маєте можливості передати свій паспорт довіреній особі, Вам необхідно зв’язатися з нами та повідомити про переадресацію товару, вказавши при цьому дані отримувача.
Обов’язково зверніть увагу на те, що за невчасне отримання замовлення, перевізники накладають штраф. Тому переконливе прохання забирати свої замовлення вчасно! Як правило, замовлення прибуває в Ваше місто на наступний день після його відправлення. Якщо Ви бажаєте дізнатися інформацію про стан замовлення, Ви завжди маєте змогу зателефонувати до офісу перевізника, повідомивши оператору номер декларації.

Якщо Ви дочитали цю сторінку до кінця, то безкоштовна доставка Вам гарантована! Жарт, але в кожному жарті є частка жарту.

З повагою команда інтернет магазину “Imperial”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Хостинг для Wordpress сайтов