[ad] Empty ad slot (#6)!

Про нас

Хто захоче може простежити наші успіхи та падіння в інтернеті. Цю сторінку часто копіюють магазини, які хочуть стартувати швидко і «показати всім як треба працювати». Тому цю сторінку ми переписуємо знову і знову, але щоб тримати статус компанії з історією ви можете перечитати попередню сторінку, яку ми писали своїми руками, і уривки якої розкидані по інтернету.

Ми виключно українська компанія, наше ім’я з’явилося в інтернеті у 2004 році, у витоків стоїть колектив з трьох осіб, сьогодні це вже понад 150 штатних співробітників. Від одного замовлення на тиждень ми виросли до показника в 1000 замовлень на день. Для оперативної роботи ми маємо два великих склада товара, співпрацюємо з основними дистриб’юторами України.

Свій бізнес ми вважаємо молодим, у нас молодий персонал, найважливішим кредо якого є постійний розвиток професіоналізму для надання повного і найбільш якісного сервісу. За час своєї праці ми обслужили величезну кількість клієнтів, багато стали нашими постійними клієнтами, когось ми називаємо партнерами, хтось нас називає друзями. Не все завжди у нас виходить гладко, але ми цінуємо кожного нашого клієнта і кожна наша помилка, невдача рухає нас вперед і робить трохи ближче до турбот і потребам клієнтів і партнерів!!!

У «КомпіК»у купувати вигідно:

  • На широкий асортимент товару у нас прямі поставки, на які апріорі в нас найкраща ціна!
  • Ми автоматизуємо бізнес процеси, відповідно нам не потрібно тисяча співробітників і аутсорсингова допомога для обслуговування Ваших замовлень.
  • Основна наша реклама – цілеспрямована! Ви шукаєте потрібний Вам товар і знаходите нас. Ми уникаємо дорогої, іміджевої реклами, яскравих банерів, біг бордів і всього того за що в кінцевому рахунку переплачує покупець.
  • Купувати наші товари Ви можете в будь-якій точці Калуша чи Калуського району чи України, а оплачувати їх можна при отриманні!
  • У нас свій сервісний відділ, поламаний товар Ви можете принести і здати нам, ми своїми ресурсами відремонтуємо його в сервісному центрі і повернемо вам або робочий товар, або гроші!
  • Логістика здійснюється нашими співробітниками, на противагу неповоротким аутсорсинговим службам наших основних конкурентів.
  • Асортимент пропонованої продукції – один з найбільших в мережі! Ми допоможемо підібрати товар навіть самим вимогливим клієнтам!

Ми точно можемо стверджувати, що неймовірно сильно любимо свою справу і прикладаємо всі зусилля в напрямку покращення сервісів. Хочемо висловити подяку всім нашим покупцям! Спасибі Вам за те що Ви є і за Вашу до нас довіру, часом і терпінням! Ми сміливо дивимося в очі нашим покупцям, запорукою нашої впевненості є чесність, та щире бажання робити все, що в наших силах і постаратися зробити трішки більше.

                                                                                                                         Ми бажаємо всім Щастя!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Хостинг для Wordpress сайтов